POPIS ODLIČNIH UČENIKA OŠ ROVIŠĆE

Ravnateljica škole: BLANKA KLEMIĆ

1.a razred - razrednica Marija Ciglar

Antonija Jeličić, Antonio Jurić, Mario Kelava, Pejo Kuprešak, Marko Mikolčević, Hrvoje Pek, Nina Posavec, Ivan Prskalo, Ivan Zrilić, Danijela Čuljak, Iva Đurđek, Dino Faletar, Krijstan Laco,

1.b. razred - razrednik Nikola Margetić

Ante Džolan, Matej Džolan, Domagoj Đurasek, Ivona Kovačević, Tomislav Kovačević, Tomislav Krivanek, Jasmin Krsnik, Maja Lončar, Božidar Lučić, Marija Ostojić, Simon Prenković, Melita Stanković, Tomislav Špoljarić, Magdalena Tomić.

2.a. razred - razrednica Tatjana Seleši

Mladen Frković, Antonio Ivančević, Sanela Ivančević, Vedran Jerković, Ivona Kramarić, Hrvoje Lacković, Martina Mikuljan, Sandra Milak, Ivan Oškera, Martina Sitek, Antonia Šarić, Martina Šercer, Dajana Šimunović, Igor Šokman

2.b. razred - razrednica Marijana Faletar

Dajana Barić, Ivana Brekalo, Ivana Džolan, Željka Džolan, Petra Franjić, Tomislav Franjić, Dominik Girtšal, Josip Jurić, Filip Markešić, Anita Ondruj, Helena Rimac, Ivan Rimac, Ivana Sabljić, Petar Salopek

3.a. razred - razrednica Melita Pek

Matej Bošnjak, Jelena Čuljak, Marija Džolan, Petra Faletar, Ante Franjić, Marijana Franjić, Valentina Heged, Iva Kukal, Helena Prskalo, Sabina Tandir, Ivan Matula, Matija Kačar

3.b. razred - razrednica Marija Jakovljević

Ivan Banušić, Josipa Đikić, Valentina Gregurin, Dario Kos, Ivan Kilić, Daria Krsnik, Ivana Matić, Martina Matić, Josip Markešić, Maja Mikačević, Marija Sokolović, Josipa Ornavić

4.a. razred - razrednica Renata Koprivnjak

Mato Brekalo, Slađana Frankol, Željka Mikuljan, Jelena Pavić, Antonija Požgaj, Nikolina Prskalo, Lucija Rimac, Marijana Rimac, Denis Štogl

4.b. razred - razrednica Zdenka Štogl

Marina Frković, Ivana Grbavac, Mario Kukal, Kristina Sabolić, Karla Seleš, Martina Sulnjski, Katarina Ćuk, Anto Miličević, Barbara Radoš, Antonio Oškera, Andrea Ondruj

5.a. razred - razrednica Verica Blagus

Anita Banušić, Ivana Čuljak, Nikolina Sabolić, Damir Tandir, Mijo Brković, Robert Đunđek, Božo Laco, Ivana Markešić, Ksenija Mohenski

5.b. razred - razrednica Gordana Margetić-Šunjo

Danijela Buhin, Marko Kasalo, Ivan Krezo, Marko Miletić, Petra Ravenšćak, Dalija Sever

5.c. razred - razrednik Igor Rogović

Aleksandra Karagić, Marina Tomić, Ivana Pavić, Jelena Hajtić, Sanja Mihalinec, Zlatko Mužina, Marina Šostaric

5.d. razred - razrednik Pero Jarčević

Goran Banjeglav, Sanela Butina, Ana-Marija Božićević, Milijana Kosanović

6.a. razred - razrednik Vinko Zlomislić

Tea Banušić, Ksenija Buzina, Goran Krsnik, Janja Jerković, Ines Jerković, Ines Rožić

6.b. razred - razrednik Marijan Budimir

Goran Jaković, Ivan Petričušić, Antonija Ravenšćak, Martina Šestak, Maja Rumenjak

6.c. razred - razrednica Žana Novaković

Ivana Bolfan, Ivana Nosek, Ivan Svalina, Željka Tomić, Goran Vitez

6.d. razred - razrednica Gordana Marincel

Biljana Bilek, Marina Đopar, Sanja Matak, Marija Mihaljinec, Martina Šostaric

7.a. razred - razrednica Ružica Kotolas

Renata Čagalj, Ankica Čuljak, Ružica Ćuk, Velimir Doležal, Ankica Grbavac, Ivana Kravoršćan, Maja Ledinski, Matea Marinić, Ilija Nikolić, Ivana Rimac

7.b. razred - razrednica Tanja Grbavac

Mirna Kilić, Davor Štogl, Nikolina Borovac

7.c. razred - razrednica Biserka Košutić

Ana Dominković, Lucija Glibo, Goran Lesar, Ana Perić, Mirela Radotić

7.d. razred - razrednica Suzana Pušić

Martina Glatki, Maja Kovačević, Mirjana Petrak, Antonija Svalina

8.a. razred - razrednica Suzana Jurić

Mia Mikolčević, Jelena Ćuk, Selena Gazda, Iva Orehovec

8.b. razred - razrednica Anica Čižmešinkin

Željka Bolfan, Emina Šušenj

8.c. razred - razrednica Ljiljana Končar-Grula

Gorana Banjeglav, Marina Košćak, Leana Laber, Nikolina Marušić, Natalija Molnar, Branislav Ožvatić

8.d. razred - razrednica Božica Palfi

Gordana Jaković, Nikolina Jurković, Kristina Kovačić, Sanja Opačić, Tihomir Pospišil, Marina Rumenjak, Maja Ružić, Kristina Sabolić

PODRUČNI ODJEL PRGOMELJE

1. razred - razrednica Jasmina Vuković

Anamarija Boltižar, Dijana Boltižar, Katarina Bukovac, Eva Gegić, Marko Lovrić, Dalia Kosanović, Sanja Brezovac, Nikolina Matak, Marko Zeljković

2. razred - razrednica Jasna Gruborović

Ivana Đopar, Darko Bilek, Ivan Borovec

3. razred - razrednica Borka Jarčević

Marina Dokić, Vladimir Fadljević, Mario Butina, Tajana Boltižar, Ivana Brezovac, Marina Jurković, Maja Kuzminović, Mateo Kozić

4. razred - razrednik Slavko Grizelj

Mario Đopar, Nikolina Kozić, Aleksandra Kosanović, Andrea Kovačić, Jovanka Esapović

PODRUČNI ODJEL PODGORCI

1. razred - razrednica Jasminka Pribanić

Željko Banjan, Mario Buhin, Mihaela Dekalić- Kos, Mato Jozić, Marin Komušanac, Alen Paušić, Robert Tomić

2. razred - razrednica Vlatka Križan

Ana Đuras, Ivan Prygl, Simon Tunić, Goran Vitez

3. razred - razrednica Mirjana Đurašević

Matija Banjan, Anton Ivić, Aleksandra Kalaba, Ivana Paušić, Anita Varivoda, Velimir Vidaček

4. razred - razrednica Jasna Matak

Ana-Marija Brežnjak, Jana Gegić, Suzana Šimunović, Ivana Vohralik, Dragana Vujašković

PODRUČNI ODJEL KRALJEVAC

1. razred - razednica Soka Čulinović

Bernardica Jozić, Marijo Raštegorac, Petra Šostaric, Mario Rožman

2. razred - razrednica Soka Čulinović

Josip Bolfan, Davor Jug, Mihael Tomić, Sanja Tomić

3. razred - razrednik Ivo Čulinović

Jurica Jeličić, Kristina Jeličić, Slađana Kemenović, Branka Raštegorac

4. razred - razednik Ivo Čulinović

Katica Raštegorac

PODRUČNI ODJEL PREDAVAC

1. razred - razrednica Jadranka Lovrić

Josipa Bengez, Marija Jozić, Josipa Ravenšćak, Ivana Vidaček, Mateo Vinković

2. razred - razrednica Silvija Ravenš

Denis Buhin, Tina Cvitković, Tanja Ratković, Ivan Kozlik, Matea Cvrtila, Ivan Šestak,

3. razred - razrednica Lucija Garić-Majstorović

Marina Barberić, Luka Krezo, Dario Karas, Marina Perić, Miroslav Ravenšćak, Goran Studen

4. razred - razrednica Milena Bjelić

Frano Čuljat, Tomislav Lovrić, Denis Majcenović, Matej Pavić, Ana Vidaček

PODRUČNI ODJEL ZRINSKI TOPOLOVAC

1. razred - razrednica Gordana Karagić

Josip Basilj, Sebastijan Čibarić, Josip Horvat, Valentina Jeličić, Anamarija Mihalinec, Damir Mužina, Suzana Orošaj, Dražen Žagar

2. razred - razrednica Terezija Neidert

Martina Mužina, Anastazija Rodić, Josip Škrobot, Ivan Šostaric, Zvonimir Katić, Tomislav Šostaric, Ivana Glatki

3. razred - razrednica Vesna Špiranec

Martina Coven, Tomislav Horvat, Antonijo Jelić, Dijana Krnjak, Nikolina Mihalinec, Dražen Tumara, Tomislav Žagar

4. razred - razednik Vlado Karagić

Ratko Kolar

U Osnovnoj školi Rovišće od ukupno 866 učenika s odličnim je uspjehom ovu školsku godinu završilo 293 učenika.